O placówce

Nasze Przedszkole to miejsce:

• wzajemnego szacunku, akceptacji, zaufania i poszanowania praw dziecka,

• wspierania harmonijnego rozwoju,

• zadowolenia z sukcesów, będących następstwem własnej aktywności i samodzielności,

• kreatywnego myślenia, rozwijania pasji i zainteresowań,

• organizowania wielu imprez i uroczystości,

• radości i wspaniałej zabawy,

• promowania aktywnego i zdrowego stylu życia. Przedszkole ma pomóc rodzicom wychować szczęśliwe dziecko, takie które wierzy we własne możliwości, ma poczucie, że jest ważne, wyjątkowe, jest optymistą, takie które poradzi sobie we współczesnym świecie i będzie wiedziało, że każdy problem można rozwiązać.

Sąsiedztwo Teatru, kina, basenu, lodowiska, Zielonych Tarasów.

W naszym przedszkolu stosujemy zasady zdrowego odżywiania. Nie kupujemy żywności przetworzonej, przed zakupem produktu czytamy etykiety. Przedszkole wyposażone jest w odpowiednią literaturę, która pomaga dokonać właściwych wyborów przy zakupie produktów. W jadłospisie pojawiają się zdrowe i smaczne ciasta pieczone przez personel, jogurty owocowe robione w przedszkolu. Przedszkole posiada wyciskarkę do soków wolnoobrotową, dzięki której dzieci piją zdrowe soki warzywno-owocowe. W przedszkolu prowadzone są działania promujące aktywny i zdrowy styl życia. Przedszkole uczy dzieci i rodziców zasad zdrowego żywienia, dba o prawidłowy rozwój fizyczny dziecka i rozwija zainteresowania sportem i rekreacją.

Oferujemy kolorowe i estetycznie wyposażone sale dostosowane do potrzeb i zainteresowań małych dzieci oraz zapewniające im bezpieczeństwo i domową atmosferę. Zapewniamy ciepłą i serdeczną opiekę, dbałość o wszechstronny rozwój dziecka z nastawieniem na Jego indywidualne potrzeby.